Domowy catering

Organizujesz przyjęcie, rodzinną imprezę lub wesele? Chciałabyś, aby potrawy przygotował i zaserwował profesjonalista? A może szukasz właściwej oprawy do spotkania biznesowego? Proponuję ucztę kulinarną na najwyższym poziomie. Służę uprzejmie swoim doświadczeniem, pogodą ducha i umiejętnościami, które uwolnią Cię od natłoku obowiązków.

Profesjonalny catering w Twoim domu.

Jeśli poszukujesz osób, które:

  • Zajmą się organizacją przyjęcia, wesela, spotkania rodzinnego w Twoim domu, ze szczególną dbałością i zaangażowaniem.
  • Wyręczą Cię w obowiązkach związanych z obsługą gości.

Doskonale trafiłaś – zajmę się wszystkim a Ty odprężysz się w gronie przyjaznych osób, skupiając zmysły na pysznym jedzeniu i emocjonujących rozmowach.

Obsłużę Twoich gości niezależnie czy będzie to kameralna kolacja dla Was dwojga, wieczór panieński czy kolacja biznesowa.

To będzie zaszczyt ….. do zobaczenia.

R

opracowanie graficzne indywidualnego menu wraz z dedykowanymi potrawami

R

przygotowanie i zaserwowanie potraw w Twoim domu

R

obsługę gastronomiczną na najwyższym poziomie (dopasowuję sposób obsługi oraz wygląd dań do charakteru imprezy).

Bezpieczeństwo – COVID-19

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w naszym kraju i zagrożeniem mikrobiologicznym zwracamy szczególna uwagę na kwestie zdrowotne. Oferuję usługi kulinarne w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze, bez wychodzenia z domu. Przygotowujemy potrawy zgodnie z systemami gwarantującymi bezpieczeństwo.

Atmosfera

Stworzymy klimatyczną restaurację w Twoim domu, zajmiemy się wszystkimi szczegółami za Ciebie. Zapomnisz o przykrych obowiązkach  gospodarza i odprężysz się, dzięki wyśmienitemu jedzeniu. Domowe warunki pozwolą Ci na swobodną atmosferę spotkań i wyjątkowe kulinarne doznania.

Cennik

Średnia cena za osobę waha się pomiędzy 160 – 200 zł.

Zapraszam do kontaktu – otrzymasz szczegółową wycenę Twojego przyjęcia, bez żadnych zobowiązań.

Bezpłatna porada

Napisz wiadomość – chętnie wspomogę Cię radą – jak zorganizować takie przyjęcie, zasugeruję rozwiązanie zadowalające Twoich gości. Jeśli będziesz miała ochotę na dalszą współpracę – przygotuję dla Ciebie uroczystość.

Dla firm

Podejmę współpracę z firmami, których przewodnią misją jest oferowanie produktów spożywczych i potraw wysokiej jakości. Nie bez znaczenia jest otwartość na drugiego człowieka – pomoc ludziom w zdobyciu zdrowej żywności i życzliwa obsługa.

Zróbmy razem coś dobrego dla polskiej gastronomii i polskich produktów spożywczych. Jeśli:

  • produkujesz żywność wysokiej jakości
  • zajmujesz się przygotowaniem programów kulinarnych, warsztatów czy szkoleń
  • chcesz, abym zaprojektował dla Ciebie menu, dedykowane potrawy…
  • zajął się przygotowaniem prelekcji, konferencji czy artykułów

 Napisz wiadomość z propozycją współpracy. Chętnie wezmę udział w projektach związanych z naturalnymi produktami, wybornym jedzeniem i sympatycznymi ludźmi. Wspólnie stwórzmy nowe oblicze polskiej żywności.

Zapisz się na newsletter i uzyskaj dostęp do przedpremierowego artykułu!