Domowy catering – marzenia się spełniają

Wszystkie działania, które wykonuję dla Ciebie mają jeden wspólny rdzeń – żywność. Wspomagam Cię regularnie – przepisami i poradami kulinarnymi. Oferuję drewniane deski kuchenne do eksponowania potraw. W naszej współpracy brakowało rozwinięcia jednego elementu…

 

Chciałabyś, abym przygotował dla Ciebie jedzenie? Proponuję ucztę kulinarną. Służę swoim doświadczeniem, pogodą ducha i umiejętnościami.

Zawsze marzyłem, aby przyjmować gości we własnym domu weselnym czy restauracji. Zdawałem sobie sprawę, że na tego rodzaju działalność muszę poczekać jeszcze co najmniej kilka lat. Świadomie odraczałem ten moment, jednak wydarzenia ostatnich tygodni odmieniły sytuację:

Koronawirus wywołał zainteresowanie bezpieczniejszymi usługami gastronomicznymi. Otrzymuję wiadomości z prośbą o pomoc w organizacji przyjęć okolicznościowych w Waszych domach.

Marzenia staję się rzeczywistością. Niebawem na stronie Lifesherbs, pojawi się nowa zakładka  –  domowy catering.

Zaczniemy spotykać się na wspólnych imprezach okolicznościowych. Domowe warunki pozwolą Ci na zachowanie swobodnej atmosfery i wyjątkowe kulinarne doznania.  

Stworzymy klimatyczną restaurację w Twoim domu. Zapomnisz o przykrych obowiązkach  gospodarza. Zajmiemy się za Ciebie m. in.

  • opracowaniem graficznym indywidualnego menu wraz z dedykowanymi potrawami
  • obsługą gości
  • przygotowaniem i zaserwowaniem potraw

a Ty odprężysz się w gronie znajomych, skupiając się na pysznym jedzeniu i emocjonujących rozmowach.

Filozofia zdalnej restauracji

Przygotuję eleganckie przyjęcie dla znajomych, rodziny czy klientów biznesowych. Poczujecie się komfortowo i bezpiecznie. Natomiast jakość usług będzie  lepsza niż w większości restauracji w których bywałaś. Zadbamy o klimat i jakość obsługi. 

Bezpieczeństwo – COVID – 19

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w naszym kraju i zagrożeniem mikrobiologicznym zwracamy szczególna uwagę na kwestie zdrowotne. Zaoferuję usługi kulinarne bez wychodzenia z domu. Przygotujemy potrawy tak, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Napisz wiadomość – chętnie wspomogę Cię radą – jak zorganizować takie przyjęcie, zasugeruję rozwiązanie zadowalające Twoich gości. Jeśli będziesz miała ochotę na dalszą współpracę – przygotuję dla Ciebie uroczystość.

To będzie zaszczyt ….. do zobaczenia w przyjemniejszych okolicznościach 😉

Więcej artykułów

Jak wysuszyć zioła kuchenne?

Jak wysuszyć zioła kuchenne?

Jak wysuszyć zioła kuchenne?Jak suszyć zioła?Rośliny zgromadzone jesienią czy pod koniec lata przydają się w kuchni. Przez całą zimę korzystasz z zapasów i przywołujesz ulotne aromaty lata. Zapach ziół, rozpalony kominek to zdecydowanie moje klimaty. Wzbogacasz smak...

czytaj dalej
Staropolski sposób na kanie i rydze

Staropolski sposób na kanie i rydze

Staropolski sposób na kanie i rydze Jak usmażyć kanie?Jesień kojarzy nam się przede wszystkim ze spiżarnią, winem i kompletowaniem zapasów. Grzyby to podstawowy surowiec, który zbieramy o tej porze roku. Możemy go: wysuszyć odgotować zamrozić albo przygotowywać na...

czytaj dalej
Recepta na kawę jak w kawiarni

Recepta na kawę jak w kawiarni

Recepta na kawę jak w kawiarni Jak spienić mleko w domowych warunkach?Kawa to czas na chwilę odpoczynku. Przystanek i doładowanie energii w trakcie wymagającego dnia pracy. Czy zawsze smakuje tak samo? Czy w restauracji jest smaczniejsza? Jeśli poznasz kilka sekretów...

czytaj dalej

Zapisz się na newsletter!

Odbieraj artykuły i przepisy jako pierwszy.