Domowy catering – marzenia się spełniają

Wszystkie działania, które wykonuję dla Ciebie mają jeden wspólny rdzeń – żywność. Wspomagam Cię regularnie – przepisami i poradami kulinarnymi. Oferuję drewniane deski kuchenne do eksponowania potraw. W naszej współpracy brakowało rozwinięcia jednego elementu…

 

Chciałabyś, abym przygotował dla Ciebie jedzenie? Proponuję ucztę kulinarną. Służę swoim doświadczeniem, pogodą ducha i umiejętnościami.

Zawsze marzyłem, aby przyjmować gości we własnym domu weselnym czy restauracji. Zdawałem sobie sprawę, że na tego rodzaju działalność muszę poczekać jeszcze co najmniej kilka lat. Świadomie odraczałem ten moment, jednak wydarzenia ostatnich tygodni odmieniły sytuację:

Koronawirus wywołał zainteresowanie bezpieczniejszymi usługami gastronomicznymi. Otrzymuję wiadomości z prośbą o pomoc w organizacji przyjęć okolicznościowych w Waszych domach.

Marzenia staję się rzeczywistością. Niebawem na stronie Lifesherbs, pojawi się nowa zakładka  –  domowy catering.

Zaczniemy spotykać się na wspólnych imprezach okolicznościowych. Domowe warunki pozwolą Ci na zachowanie swobodnej atmosfery i wyjątkowe kulinarne doznania.  

Stworzymy klimatyczną restaurację w Twoim domu. Zapomnisz o przykrych obowiązkach  gospodarza. Zajmiemy się za Ciebie m. in.

  • opracowaniem graficznym indywidualnego menu wraz z dedykowanymi potrawami
  • obsługą gości
  • przygotowaniem i zaserwowaniem potraw

a Ty odprężysz się w gronie znajomych, skupiając się na pysznym jedzeniu i emocjonujących rozmowach.

Filozofia zdalnej restauracji

Przygotuję eleganckie przyjęcie dla znajomych, rodziny czy klientów biznesowych. Poczujecie się komfortowo i bezpiecznie. Natomiast jakość usług będzie  lepsza niż w większości restauracji w których bywałaś. Zadbamy o klimat i jakość obsługi. 

Bezpieczeństwo – COVID – 19

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w naszym kraju i zagrożeniem mikrobiologicznym zwracamy szczególna uwagę na kwestie zdrowotne. Zaoferuję usługi kulinarne bez wychodzenia z domu. Przygotujemy potrawy tak, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Napisz wiadomość – chętnie wspomogę Cię radą – jak zorganizować takie przyjęcie, zasugeruję rozwiązanie zadowalające Twoich gości. Jeśli będziesz miała ochotę na dalszą współpracę – przygotuję dla Ciebie uroczystość.

To będzie zaszczyt ….. do zobaczenia w przyjemniejszych okolicznościach 😉

Więcej artykułów

Jesienna sałatka z liści buraków

Jesienna sałatka z liści buraków

Jesienna sałatka z liści burakówLiście buraków, nasturcja, miód i cytrynaWstęp O przepisieLiście można jeść na surowo, jednak lepiej zblanszować w gorącej wodzie całą botwinę, aby łodygi były delikatniejsze a roślina łatwiej przyswajalna dla naszego układu...

czytaj dalej
Co zrobić z buraków?

Co zrobić z buraków?

Co zrobić z buraków?Korzyści kulinarne i zdrowotne jesiennych burakówWchodząc dzisiaj do ogrodu cieszyłem się, że wykorzystam solidne okazy buraków. Botwina (zdjęcie po prawej) miała imponujące rozmiary liści i łodyg. Na pierwszy rzut oka roślina wydawała się okazała....

czytaj dalej
Ziemniaki gratin

Ziemniaki gratin

Ziemniaki gratinWstęp O przepisieGratin czyli francuska nazwa jednego ze sposobów obróbki termicznej warzyw – zapiekania. Na tej samej zasadzie na jakiej przygotujemy dzisiaj ziemniaki możesz zrobić buraki czy np.: seler. A nawet zmieszać kilka rodzajów warzyw w...

czytaj dalej

Zapisz się na newsletter!

Odbieraj artykuły i przepisy jako pierwszy.