Domowy catering – marzenia się spełniają

Wszystkie działania, które wykonuję dla Ciebie mają jeden wspólny rdzeń – żywność. Wspomagam Cię regularnie – przepisami i poradami kulinarnymi. Oferuję drewniane deski kuchenne do eksponowania potraw. W naszej współpracy brakowało rozwinięcia jednego elementu…

 

Chciałabyś, abym przygotował dla Ciebie jedzenie? Proponuję ucztę kulinarną na najwyższym poziomie. Służę swoim doświadczeniem, pogodą ducha i umiejętnościami.

Zawsze marzyłem, aby przyjmować gości we własnym domu weselnym czy restauracji. Zdawałem sobie sprawę, że na tego rodzaju działalność muszę poczekać jeszcze co najmniej kilka lat. Świadomie odraczałem ten moment, jednak wydarzenia ostatnich tygodni odmieniły całkowicie sytuację:

Strach spowodowany koronawirusem wywołał zainteresowanie bezpieczniejszymi usługami gastronomicznymi. Otrzymuję od Was wiadomości z prośbą o pomoc w organizacji przyjęć okolicznościowych w Waszych domach.

Marzenia staję się rzeczywistością. Obecna sytuacja wzbudza we mnie poczucie misji i  dlatego postanowiłem wziąć na swoje barki organizację tego typu uroczystości pomimo trudnych warunków – zapewniając Ci bezpieczeństwo.

 

Niebawem na stronie Lifesherbs, pojawi się nowa zakładka  –  DOMOWY CATERING

Zaczniemy spotykać się na wspólnych imprezach okolicznościowych. Domowe warunki pozwolą Ci na swobodną atmosferę i wyjątkowe kulinarne doznania.

Oczywiście ja zajmę się przygotowaniem wszystkiego.  

Stworzymy klimatyczną restaurację w Twoim domu. Zapomnisz o przykrych obowiązkach  gospodarza. Zajmiemy się za Ciebie m. in.

  • opracowaniem graficznym indywidualnego menu wraz z dedykowanymi potrawami
  • obsługą gości
  • przygotowaniem i zaserwowaniem potraw

a Ty odprężysz się w gronie przyjaznych osób, skupiając zmysły na pysznym jedzeniu i emocjonujących rozmowach

Filozofia zdalnej restauracji

Odtworzę w Twoim domu warunki restauracyjne wzbogacone o przyjazną domową atmosferę. Przygotuję eleganckie przyjęcie dla znajomych, rodziny czy klientów biznesowych. Poczujecie się komfortowo i bezpiecznie. Natomiast jakość usług będzie nieporównywalnie lepsza niż w większości restauracji w których bywałaś. Zadbamy o klimat i jakość obsługi. Kształtujemy nową jakość w świecie gastronomii.

Bezpieczeństwo – COVID – 19

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w naszym kraju i zagrożeniem mikrobiologicznym zwracamy szczególna uwagę na kwestie zdrowotne. Oferuję usługi kulinarne bez wychodzenia z domu. Przygotowujemy potrawy zgodnie z systemami i procedurami gwarantującymi bezpieczeństwo.

Napisz wiadomość – chętnie wspomogę Cię radą – jak zorganizować takie przyjęcie, zasugeruję rozwiązanie zadowalające Twoich gości. Jeśli będziesz miała ochotę na dalszą współpracę – przygotuję dla Ciebie uroczystość.

To będzie zaszczyt ….. do zobaczenia w przyjemniejszych okolicznościach 😉

Więcej artykułów

Jak znaleźć lub zrobić dobrą restaurację?

Jak znaleźć lub zrobić dobrą restaurację?

Jak znaleźć lub zrobić dobrą restaurację? Rozpoczynam cykl wpisów, które zaprezentują jakie cechy ma dobra restauracja, jak wybierać wartościowe lokale lub udoskonalić istniejące. Możesz też zorganizować "restaurację" w domowych warunkach. Chwilowo, dla rodziny, dla...

czytaj dalej
Artykuł o przyprawach *do czasopisma*

Artykuł o przyprawach *do czasopisma*

Artykuł o przyprawach *do czasopisma*Przyprawy ziołowe, warzywne i korzenne w zdrowej diecieZakończyłem wczoraj kilkunastogodzinną pracę nad stworzeniem pierwszej wersji artykułu do czasopisma. Mimo, że tekst może być nieco zbyt naukowo napisany i w trakcie...

czytaj dalej
5 kroków do zakupu bluzy kucharskiej

5 kroków do zakupu bluzy kucharskiej

5 kroków do zakupu bluzy kucharskiej Bluza kucharska to podstawowa część garderoby profesjonalnego kucharza i szefa kuchni. Pozwala na większy komfort pracy, dają poczucie bezpieczeństwa w wyjątkowym gastronomicznym środowisku. Czym jednak kierować się, aby wybrać...

czytaj dalej

Zapisz się na newsletter!

Odbieraj artykuły i przepisy jako pierwszy.