Domowy catering – marzenia się spełniają

Wszystkie działania, które wykonuję dla Ciebie mają jeden wspólny rdzeń – żywność. Wspomagam Cię regularnie – przepisami i poradami kulinarnymi. Oferuję drewniane deski kuchenne do eksponowania potraw. W naszej współpracy brakowało rozwinięcia jednego elementu…

 

Chciałabyś, abym przygotował dla Ciebie jedzenie? Proponuję ucztę kulinarną. Służę swoim doświadczeniem, pogodą ducha i umiejętnościami.

Zawsze marzyłem, aby przyjmować gości we własnym domu weselnym czy restauracji. Zdawałem sobie sprawę, że na tego rodzaju działalność muszę poczekać jeszcze co najmniej kilka lat. Świadomie odraczałem ten moment, jednak wydarzenia ostatnich tygodni odmieniły sytuację:

Koronawirus wywołał zainteresowanie bezpieczniejszymi usługami gastronomicznymi. Otrzymuję wiadomości z prośbą o pomoc w organizacji przyjęć okolicznościowych w Waszych domach.

Marzenia staję się rzeczywistością. Niebawem na stronie Lifesherbs, pojawi się nowa zakładka  –  domowy catering.

Zaczniemy spotykać się na wspólnych imprezach okolicznościowych. Domowe warunki pozwolą Ci na zachowanie swobodnej atmosfery i wyjątkowe kulinarne doznania.  

Stworzymy klimatyczną restaurację w Twoim domu. Zapomnisz o przykrych obowiązkach  gospodarza. Zajmiemy się za Ciebie m. in.

  • opracowaniem graficznym indywidualnego menu wraz z dedykowanymi potrawami
  • obsługą gości
  • przygotowaniem i zaserwowaniem potraw

a Ty odprężysz się w gronie znajomych, skupiając się na pysznym jedzeniu i emocjonujących rozmowach.

Filozofia zdalnej restauracji

Przygotuję eleganckie przyjęcie dla znajomych, rodziny czy klientów biznesowych. Poczujecie się komfortowo i bezpiecznie. Natomiast jakość usług będzie  lepsza niż w większości restauracji w których bywałaś. Zadbamy o klimat i jakość obsługi. 

Bezpieczeństwo – COVID – 19

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w naszym kraju i zagrożeniem mikrobiologicznym zwracamy szczególna uwagę na kwestie zdrowotne. Zaoferuję usługi kulinarne bez wychodzenia z domu. Przygotujemy potrawy tak, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Napisz wiadomość – chętnie wspomogę Cię radą – jak zorganizować takie przyjęcie, zasugeruję rozwiązanie zadowalające Twoich gości. Jeśli będziesz miała ochotę na dalszą współpracę – przygotuję dla Ciebie uroczystość.

To będzie zaszczyt ….. do zobaczenia w przyjemniejszych okolicznościach 😉

Więcej artykułów

Detoks wiosenny za pomocą ziół

Detoks wiosenny za pomocą ziół

Detoks wiosenny za pomocą ziółSpring detox with herbsArtykuł dostępny jest także w czasopiśmie specjalistycznym o zdrowym odżywianiu - Food Forum. Abstract  Food and environmental pollution pose a threat to our health. Spring is a period of high-value plant-derived...

czytaj dalej

Zapisz się na newsletter!

Odbieraj artykuły i przepisy jako pierwszy.