O mnie

Nazywam się Bartosz Kasprowicz. Jestem mgr inż. technologii żywności i żywienia człowieka oraz gastronomii – sztuki kulinarnej. Doświadczenie i umiejętności kulinarne zdobywałem w restauracjach 4 i 5 gwiazdkowych hoteli. Obserwowałem świat gastronomii zza luksusowego sopockiego baru. Serwowałem i przygotowywałem dania w norweskim hoteliku pośród górzystych szczytów. Najbardziej cenię sobie jednak produkty polskiej ziemi, szczególnie dary lasów i zioła wśród których dorastałem i dotychczas uwielbiam przebywać.

Kocham emocje i atmosferę, które towarzyszą ludziom podczas biesiadowania; gdzie elegancja białych obrusów przenika się z surowością drewna.  Uwielbiam tworzyć jedzenie z naturalnych, dzikich i tradycyjnych produktów sprawiając, że stają się odpowiednie zarówno na prestiżowe gale jak i do leśnych zakątków.

Leczniczą moc ziół wprowadzam zarówno do swojej kuchni, dań i codziennego życia. Nie tylko ze względu na pasję. Zioła pomogły mi w przezwyciężeniu poważnych kłopotów zdrowotnych oraz wspierają w łagodzeniu objawów niedoczynności tarczycy (Hashimoto).

Swoją wiedzą postanowiłem podzielić się z Tobą na blogu, abyś mógł/a zadbać o zdrowie nie tylko z pomocą krwiożerczego przemysłu farmaceutycznego. Dzięki  umiejętnościom kulinarnym i pasji do ziół stworzę produkty, żywność i miejsca, które nie tylko pozwolą odzyskiwać zdrowie, ale również przywrócą radość życia dzięki kwintesencji tradycyjnych aromatów i zapomnianej życzliwości.

Firmy

Zmotywuję cały Twój zespół i nauczę wykorzystywać jego potencjał dzięki potędze żywności i sposobu myślenia. Obroty Twojej firmy wzrosną. Pracownicy odnajdą powody do radości i dobre samopoczucie.

Klienci indywiudalni

Do osiągania sukcesów potrzeba ogromu energii i motywacji na co dzień. Pomogę Ci zorganizować odpowiedni system odżywiania, nawyki działania i myślenia, które pozwolą Ci zrealizować marzenia oraz zapewnią długie i szczęśliwe życie.

W czym mogę Ci pomóc ?

Z

Dieta

Opracuję dla Ciebie indywidualny system odżywiania. Prześlę go na Twojego maila po uprzedniej konsultacji telefonicznej bądź mailowej. Otrzymasz ponadto autorskie przepisy skomponowane specjalnie dla Ciebie. Dostosowane do Twoich umiejętności kulinarnych.

Z

Szkolenia

Przeprowadzę szkolenie dla Ciebie, Twoich bliskich lub współpracowników. Dzięki temu nauczycie się gotować, dbać o zdrowie i umysł. Osiągniesz nieprawdopodobne wyniki oraz efektywność w pracy. Podobnie jak Twój zespół.

Z

Menu

Stworzę przepisy, karty menu  na przyjęcia okolicznościowe lub zwykłe domowe obiady. Jeśli masz hotel lub restaurację wspomogę Cię w stworzeniu nowoczesnego menu lub wspólnie otworzymy lokal gastronomiczny.

Z

Problemy z żywieniem

Podczas kontaktu online uwzględniam pomoc psychodietetyczną. Angażuję kuracje ziołowe, abyś mógł/mogła osiągać swoje wymarzone cele.

Zadbaj o swoje zdrowie

Zainwestuj i zadbaj o zdrowie zawczasu. Wykorzystuj potęgę natury – zioła, kuchnię i wysokiej jakości produkty. Zdobądź wiedzę, która zaoszczędzi Twoje pieniądze na drogie leki.  Zioła możesz zaangażować do stworzenia wyśmienitych potraw. Odkryjesz przy tym tradycyjną polską kuchnię. Otaczaj się żywnością, wyrobami rzemieślniczymi, perfumami czy suplementami ziołowymi, które poprawiają Twój nastrój i samopoczucie.

Indywidualne konsultacje

Wspólnie zadbajmy o Twoje zdrowie i kuchnię. Zapraszam do ustalania indywidualnych konsultacji, szkoleń lub w celu organizacji imprez okolicznościowych. Wyślij e-mail i napisz w czym mogę Ci pomóc.

Zapisz się na newsletter!

Odbieraj artykuły i przepisy jako pierwszy.